o nas

Jakub Brdulak

Specjalizuje się w tworzeniu synergicznych zespołów opartych na sprawnej komunikacji i zarządzaniu wiedzą.

Autor jednego z pierwszych w Polsce doktoratów z zarządzania wiedzą. Stypendysta University of Denver w USA. Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prowadził audyty badawcze dla uczelni wyższych, dla sądów firm np.: Polskie Składy Budowlane, Neapco.

Absolwent szkoły trenerów współorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Współpracował z takimi organizacjami, jak DB Schenker, Deloitte, Ashoka.

Wojciech Gorczyca

menedżer, konsultant zarządzania, psychoterapeuta i trener.

Przez kilkanaście lat osobiście kierował organizacjami z dużymi (100 - 300 osób) zespołami pracowników. Wraz z praktyką zawodową doskonalił model pracy oparty na samoświadomości zespołów. Stworzył autorskie narzędzia zarządzania współpracą i dialogiem. Jako ekspert opracowuje strategie rozwojowe instytucji i przedsiębiorstw.

Prowadzi szkolenia, treningi rozwojowe i interpersonalne oraz team i executive coaching dla organizacji biznesowych, instytucji publicznych oraz naukowych oraz non-profit.

Wieloletni członek zespołu poradni psychologicznej SensiTy, ośrodka specjalizującego się w rozwoju i wsparciu kryzysowym.

Były dyrektor naczelny TR Warszawa i Fundacji Muzeum Wojciecha Weissa. Pełnił funkcję wicedyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Pracował jako konsultant w międzynarodowej agencji Hill+Knowlton Strategies. W 2010 r. powołany przez Prezydenta Miasta Krakowa do Konwentu ds. Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie. Członek komitetów sterujących programów finansowych, m.in. MKiDN i samorządowych.


Projekt abc4w

jest rozwijany we współpracy z FUNDACJĄ OBSERWATORIUM